در جریان ما باشید

سام‌کافی‌رسترز

درباره‌ی ما

Banner1.jpg
گروه سام کافی رسترز از آبان ماه سال ١٣٩١ فعالیت خود را آغاز نمود؛ ما در سام کافه تلاش کردیم تا نگاهی جدید به کافه‌ها و خلق فضاهایی که حول محور قهوه شکل می‌گیرند، داشته باشیم، اما موضوع ما در سام کافه فقط قهوه نیست. به جای «مشتری»، «میهمان» و «مخاطب» داریم. هر روز برای بهتر شدن از هر ایده‌ای استقبال می کنیم و همیشه در تلاش برای نگهداری از کیفیت خود هستیم، «کیفیت» را اما نه در یک محصول، بلکه در تمام شئون آن جست‌و جو می‌کنیم. اصالت برایمان مفهمومی جز قدیمی بودن دارد. گذشته و سنت را مورد توجه قرار می‌دهیم اما نگاهمان به آینده است. برایمان مهم است که همه‌چیز «طراحی شده» باشد. تلاش می‌کنیم تا به همه‌ی جزئیات توجه نشان دهیم و مسأله‌ها را به بهترین نحو حل کنیم.
موقعیت‌ها و شرایط برای یک برند،بی‌نهایت و غیرقابل پیش‌بینی‌اند. تلاش برای پیش‌بینی و پیدا کردن پاسخ‌های از پیش تعیین‌شده، هیچ‌گاه به نتیجه نمی‌رسند. به‌نظر می‌رسد به‌جای این تلاش طاقت‌فرسا و بی‌نتیجه، گاهی باید روش‌ها و اصول و ارزش‌هایمان را تعریف کرده و به دنبال توانمندی در تفسیر و استفاده از آن‌ها باشیم.
وقتی می‌توانیم از نتیجه‌ها راضی باشیم که راهکارهای رسیدن به نتیجه را درست تعریف کرده‌باشیم؛ مفاهیمی قابل تعمیم و گسترش، قابل تفسیر و گفتگو، قابل توسعه و رشدپذیر، قابل انتقال و قابل آموزش.
مفاهیمی چون تداوم، تازه و به‌روز ‌بودن، پذیرا بودن و پایداری و ثبات.

جریان و در  جریان بودن، باید همیشگی ماست.
جریانی روان و همیشگی که انقدر هست که دیده نمی‌شود؛ قطع نمی‌شود و اگر به نحوی متوقف شود، با راه‌حلی بهتر جایگزین می‌شود.
«از کارمان در جریان آن لذت می‌بریم» و دیگران از جریان کار ما. 

 جدید نیستیم اما به‌دنبال راه‌حل‌های جدیدیم.
اصیل هستیم، نه نو؛ کهنه نمی‌شویم.
روزمره هستیم اما به‌روز.

به استقبال می‌رویم؛ به استقبال مهمان‌هایمان، به استقبال ایده‌های جدید، رشد، توسعه و هر چیز خوب دیگر.
ما پذیرای همه‌ی دغدغه‌مندیم.
چه قدیمی و چه جدید.

 خوب بودن کافی نیست.
خوب ماندن برایمان باید است.
«امنیت، نتیجه‌ی ثبات در کیفیت است»

در جریان ما باشید