در جریان ما باشید

سام‌کافی‌رسترز

سوالات متداول

Img 9910
 • دپارتمان منابع انسانی سام‌کافی‌رسترز اینجاست تا درباره‌ی فرصت‌های شغلی و فرآيند جذب و استخدام و پیشنهادهای موقعیت شغلی با شما در تماس باشد.

  در وب سایت ما فرصت‌های شغلی متفاوت و توضیح کامل شرایط در دسترس شماست تا با مطالعه‌ی آنها بهترین موقعیت برای کار را بیابید و برای مصاحبه اپلای کنید.

  هم‌چنین برای گفتگو درباره‌ي کار با دفتر مرکزی به شماره‌ی ۰۲۱۸۸۹۰۹۰۲۰ در تماس باشید.

 • از ابتدا و ایجاد مسیر پیش‌رو تا قدم گذاشتن در این مسیر و ادامه‌ی این راه، کیفیت قهوه برایمان یک باید است که هر روز به آن فکر می‌کنیم. قهوه در سام تک‌خاستگاه، تازه و با کیفیت ویژه است و با تامین به‌روز و نگهداری مسئولانه از زنجیره‌ی تامین، از مزرعه تا فنجان بهترین کیفیت را برای تجربه‌ی شما در فضاها و خانه در دسترس قرار دهد.

 • ما از همکاری هم‌افزا و موثر با سایر کسب‌وکارها و برندهای ایرانی در راستای ارزش‌های مشترکمان استقبال می‌کنیم. گروه روابط عمومی ما اینجاست تا با شما درباره‌ی ایده‌ی این همکاری بیشتر گفتگو کند. می‌توانید بخشی از همراهان این سال‌ها را اینجا پیدا کنید.

 • سام‌کافی پروجکتز عنوان خدمتی از گروه ماست که به صورت تخصصی در فضاهایی غیر از کافه‌هایمان خدمات سرو و پذیرایی را دنبال می‌کند. با کیفیت برگزاری و محصولات مطمئن و پیشنهادهای مخصوص و شخصی‌سازی شده. منوی اولیه و راه ارتباطی با بخش رویدادها را اینجا ببینید.

 • قهوه‌های بسته‌بندی شده با گوناگونی و تنوع در همه‌ی فضاهای فیزیکی در دسترس شما هستند. باریستاهای ما مشتاق به راهنمایی شما در انتخاب قهوه و آسیاب دان قهوه‌‌ی شما هستتند.

  همچنین شما می‌توانید با تماس با کارگاه قهوه‌ی رستری سام به شماره واتسپ ۰۹۳۳۹۰۲۹۲۹۲ برای خانه، کافه، محل کار واز پیشنهادها و طرح‌های فروش آگاه شوید.

 • گروه سام‌کافی‌رسترز از زمستان سال ۱۳۹۱ در فضایی محدود در سام‌سنتز فعالیت خود را آغاز نمود و بعد در فضای فرشته‌ی فعلی ورود جدی خود به صنعت قهوه را پایه‌گذاری کرد.

  در این ۱۲ سال جدای ۹ فضایی که امروز ۵ فضای آن به شکل فعال در دسترس شماست، در کارگاه رستری قهوه‌ی سام، شرکت کیمیاداران سام، کارگاه نان و شیرینی مرکزی، حیات سام و سام‌استور، آکادمی و مرکز آموزش و گسترش توانمندی‌ها در حوزه‌های گوناگون مرتبط با این صنعت فعالیت داشته‌است.

در جریان ما باشید